«{prevtitle}
Nimoy u ST XI, Shatner ne
24/07/2007 u Ostale | Pročitano : 211 puta | Komentara : 0

Nakon niza neprovjerenih informacija o sudjelovanju Williama Shatnera i Leonarda Nimoya u novom Star Trek filmu, dvojac je u proteklih nekoliko dana napokon otkrio neke informacije. Tako je Shatner u svom pretposljednjem video blogu konstatirao kako će Nimoy nastupiti u filmu, a on neće. Naime, Shat je otkrio kako je nazvao Nimoya i pitao ga ima li ikakvih novosti o jedanaestom Star Trek filmu, na što mu je Nimoy odvratio kako je pročitao scenarij, te kako je navedeni dobar. Nakon što ga je Shatner upitao spominje li se on u scenariju, Nimoy je odvratio kako ga nema unutra i počeo se glasno smijati.


Upitan zbog čega Nimoy nije odbio ulogu u filmu kad je saznao da nisu pozvali njega, Shat se našalio kako nisu dobri prijatelji, da bi potom ozbiljno odgovorio kako Leonardu treba novac za potrebe njegovog planetarija.


Nove informacije, iako ne spektakularne, o povezanosti dvojca s Abramsovim filmom izašle su na vidjelo tijekom Shatnerovog i Nimoyjevog gostovanja na konvenciji u Cherry Hillu, New York. I dok je NImoy na svako pitanje o ST XI odgovarao kako o tome neće pričati do četvrtka, kada će na San Diego Comic Conu gostovati J.J. Abrams, Shatner je stalno pokušavao isprovocirati Nimoya da otkrije zbog čega njega nema u filmu. Konačno, Nimoy ga je upitao što se desilo Kirku u sedmom Star Trek filmu [Star Trek: Generations, op.p.], na što mu je Shatner odgovorio kako je Kirk ubijen. Nimoy mu je odvratio kako tu treba tražiti svoj odgovor nepojavljivanju u novom Star Trek filmu. Međutim, Shat mu je odgovorio kako je i on [Spock, op.p.] umro i vratio se iz mrtvih. Iz ovoga se dade zaključiti kako ćemo Nimoya vidjeti u 24. stoljeću, možda čak i poslije radnje Nemesisa.


Iako je Nimoy naveo kako još uvijek nema potpisani ugovor, ipak nije teško zaključiti kako je blizu sklapanja ugovora. Osim toga, Nimoy je otkrio kako je rekao Abramsu da bi ST XI sa Shatom u njemu bio bolji.


Konačno, u svom najnovijem video blogu, Shatner je otkrio kako je žalostan zbog nenastupanja u ST XI, no da nije bijesan na producente. Pritom je otkrio kako je već neko vrijeme znao da ga neće biti u novom filmu. Štoviše, nakon glasina o njegovu izostavljanju iz glumačke postave ST XI, Shat je nazvao Abramsa i rekao mu kako nije uznemiren. No, priznao je kako je tužan i razočaran. Osim toga, naveo je kako nije lobirao za ulogu u ST XI.


Autor : Pix









Glumci   Na TV-u   Nova Star Trek serija   Ostale   Star Trek Centar   Star Trek XI   Star Trek XII   Udarne vijesti   
a
Thor of Asgard u Što je novo na STCu - pregled
nick bazzy u Derbi u Pazinu: Star Trek vs. Star Wars
Maribeth u William Shatner u "Pravdi za sve" na..
Tangela u Nove Pocket Books knjige sa Star trek..
Cassandra u STC u "Dobro jutro, Hrvatska"
a


"Žao mi je što nisam mogao pronaći ljepše mjesto na koje ćemo se srušiti. Da pokušam opet?" - O'Brien, Hippocratic Oath

jedan od 1000 Trillova može postati kandidat za domaćina, a jedan od 10 kandidata postane domaćinom.



  $382,876,173
 
SFC Portal | Svemir.org | Crogate | Galactica Centar | TARDIS Centar | Farscape Centar | Space : Above and Beyond Centar | SFC Forumi
© 2009 SciFiCentar | Stranica generirana za 0.26944 sekundi | Impressum | Hosted by HRHosting | Optimizirano za Operu, Safari i IE (7+)